AKCE a NOVINKY

JARNÍ SLEVY!!! PŘÍ ODBĚRU UHLÍ NAD 45q - složení u zákazníka ZDARMA!!

BRIKETA HNĚDÁ RECORD (rozměr: 6 palců): Cena od 465 Kč/q  |  

Štěrk, písek a kamení

Štěrky

Na skladě máme dostatečné množství štěrku, která je připravená k okamžitému odběru. Jsme tedy schopni zajistit i velké objednávky pro stavební firmy.

Nabízíme vám prvotřídní štěrk za velice výhodnou cenu. Štěrk se používá ve stavebnictví na výrobu betonu, jako podkladový materiál a na stavbu cest.

Máme dostatečné zásoby štěrku, který je připraven k okamžitému odběru. Jsme tak schopni vám dodat velké množství štěrku prakticky okamžitě. K přepravě štěrku můžete využít naši dopravní službu, která dopraví štěrk na vámi vybrané místo.

 

 

 

Písky

Nabízíme vám kvalitní písek, který je vhodný pro využití ve stavebnictví. Zabýváme se prodejem zásypového i osetého písku, takže si můžete být jisti perfektní kvalitou našich služeb. U nás získáte písek za velice výhodnou cenu, která patří k nejnižším v republice. Díky skladovým zásobám písku jsme schopni uspokojit i velké objednávky.

Nutně potřebujete písek co nejrychleji? Žádný problém! Objednejte si písek u nás. Máme skladové zásoby písku, který je připraven k okamžitému odběru. Nemáte-li vlastní vozidlo, využijte naší autodopravy, která vám doveze písek na místo určení.

 

 

Lomový kámen

V naší nabídce naleznete kvalitní lomový kámen s různou zrnitostí za velice výhodné ceny. Nechcete-li utrácet za lomový kámen zbytečně moc peněz, nakupujte U NÁS. Náš lomový kámen patří mezi nejlevnější v Česku.

Lomový kámen vyniká svojí pevností a patří mezi tradiční stavební materiál. Dnes už se ovšem lomový kámen tolik nepoužívá na stavbu domů, ale především na různé dekorace zahrad. Populární jsou ploty z lomového kamene nebo zahradní jezírka.

Veškerý lomový kámen máme na skladě ve velkém množství, takže jsme schopni zajistit i velké objednávky. Lomový kámen je připraven k okamžitému odběru, takže není problém zařídit i urgentní objednávky. Můžete využít služeb naší autodopravy, která doveze kameny či drtě na místo.

 

 

Struska

Na skladě máme dostatečné množství strusky, která je připravená k okamžitému odběru. Jsme tedy schopni zajistit i velké objednávky pro stavební firmy.

Ať už sháníte jakoukoliv strusku, u nás si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete ocelárenskou a vysokopecní strusku s různou zrnitostí. K dispozici je struska jemná, střední i hrubá. Jemná struska se používá na podkladové vrstvy. Střední struska se výborně hodí při stavbě cest, chodníků či různých zásypů.

Bydlíte daleko? Potřebujete strusku přivézt? O dopravu se nemusíte starat, využijte naší autodopravy, která doveze vaši strusku přesně tam, kde ji potřebujete.

 

 

Kámen

Chybějící text..